Mortal Kombat jako serial

Pierwszy odcinek serialu zadebiutuje na portalu Machinima.com w przyszłym tygodniu. Na tydzień przed premierą najnowszej odsłony gry.

Kwiecień będzie wielkim miesiącem dla fanów marki Mortal Kombat. Gra pojawi się 19 kwietnia w wersjach na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Prace nad grą są już ukończone, a sama superprodukcja to ponoć powrót do korzeni, pełnych brutalnych scen przemocy. To jednak nie wszystko.

W najbliższą środę, od 1:00 naszego czasu, na serwisie Machinima.com pojawi się pierwszy odcinek krótkometrażowego serialu Mortal Kombat. Odcinek będzie dostępny również na kanale YouTube portalu. Serial reżyseruje Kevin Tancharoen.

Serial będzie luźno opierał się na motywach gry i przedstawiał raczej własną interpretację uniwersum Mortal Kombat. W roli Jacksona „Jax” Briggsa zobaczymy Michaela Jai’a White’a.

0
Źródło: Gamespot

Ze względu na ciszę wyborczą premoderujemy wszystkie komentarze, które mogą pojawiać się z opóźnieniem. Uprzejmie prosimy o cierpliwość.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.