Motorola szykuje smartfony z Tegrą 3 i Androidem

Motorola szykuje pierwszy czterordzeniowy telefon

Według niepotwierdzonych informacji, Motorola ma ochotę na zdobycie tytułu pierwszego producenta, który wyda na rynek smartfona z czterordzeniowym procesorem.

Na początku przyszłego roku na rynek maja trafić dwa nowe smartfony Motoroli, które jako pierwsze będą wyposażone w czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, znany dotąd jako Kal-El. Modele o nazwach Bullet i Jet mają posiadać co najmniej 1 GB pamięci RAM, 16 GB wbudowanej pamięci flash, układ Near Field Communications do bezprzewodowego przesyłania danych oraz nowe, 12-megapikselowe aparaty cyfrowe, prawdopodobnie z możliwością kręcenia filmów Full HD.

Bullet ma być także wyposażony w 4,3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, podczas gdy Jet połączy 4-calowy ekran z wysuwaną, fizyczną klawiaturą QWERTY. Obydwa z pewnością opierać się będą na systemie Android.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.