Nowemu kanałowi towarzyszy też nowe logo

Mozilla wprowadza nowy kanał rozwoju Firefoksa

Mozilla wprowadza nowy kanał rozwoju Firefoksa pod nazwą Aurora, aby przyspieszyć cykl rozwojowy swojej przeglądarki. Dzięki temu użytkownicy szybciej uzyskają nowe funkcje, usprawnienia z zakresu wydajności, stabilności oraz aktualizacje bezpieczeństwa.

Do tej pory użytkownicy mogli korzystać z Firefoksa na trzech etapach rozwoju: w wydaniu nocnym, beta oraz finalnej, stabilnej wersji. Nowy kanał Aurora plasuje się między wydaniem nocnym a beta. Pozwala on większej liczbie użytkowników na udział w tworzeniu Firefoksa – na tym poziomie można testować najnowsze funkcjonalności i innowacje na bieżąco wprowadzane do przeglądarki. Aurora jest znacznie stabilniejsza niż nie testowane wydania nocne, jednak może nie być tak stabilna jak wersje beta.

Pierwsze wydanie Aurora zawiera udoskonalenia z zakresu wydajności, stabilności oraz bezpieczeństwa. Nowemu kanałowi towarzyszy też nowe logo.

Przeglądarkę Firefox pobierzesz z naszego portalu

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.