Nad czym pracują twórcy Cywilizacji?

Ostatnią grą Firaxis była jak pamiętamy piąta część Sid Meier's Civilization. Teraz jednak, przynajmniej jeżeli wierzyć plotkom z sieci, Sid wraz ze swoimi ludźmi pracuje nad czymś zupełnie nowym!
Czy nowa produkcja dorówna Cywilizacji?

Czy nowa produkcja dorówna Cywilizacji?

Co ważniejsze, według serwisu Superannuation, nie będzie to raczej kontynuacja żadnej ze znanych już serii, ani też chyba odnowiona wersja jakiegoś starego hitu. Nowa produkcja jest bowiem oparta na silniku Unreal Engine 3.0, chociaż ma być również strategią. Hmmm… ciekawe co pasuje do tego opisu? Jak myślicie?

Skąd jednak takie informacje? Pochodzą one z CV niejakiego Chrisa Doyle’a, byłego pracownika Firaxis, który przeszedł ostatnio do konkurencyjnego studia Vigil. Chris chwali się w swoim podsumowaniu zawodowym właśnie pracą nad grą, której „specyfikację” podaliśmy nieco wyżej. Źródło raczej wiarygodne, informacja też wydaje prawdopodobna. Pozostaje tylko chyba czekać na oficjalne potwierdzenie!

Przeczytaj również: najnowsze wieści o Max Payne 3 na Gambler.pl

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.