iSteve, czyli oficjalna biografia legendy Apple’a

Dyrektor Apple'a, Steve Jobs, wreszcie zgodził się na opisanie swojego życia w książce. Wydawnictwo Simon & Schuster ogłosiło, że książka "iSteve: The Book of Jobs" będzie opublikowana za rok.

„iSteve: The Book of Jobs” będzie wydane przez należące do CBS wydawnictwo Simon & Schuster w pierwszym kwartale 2012 roku. Będzie to pierwsza biografia autoryzowana przez samego Jobsa. Jej autorem jest Walter Isaccson, który poświęcił jej, wraz z dyrektorem Apple’a, trzy lata. Znajdziemy w niej również wywiady z rodziną wizjonera, z kolegami z pracy oraz z jego konkurentami.

Nie jest to pierwsza biografia Jobsa. Ale pierwsza, która ma jego błogosławieństwo. Do poprzednich nie odnoszono się zbyt przychylnie. Dla przykładu, Apple usunął wszystkie książki wydawnictwa John Wiley & Sons ze swoich sklepów, po tym jak ci próbowali sprzedać nieautoryzowaną biografię pt. „iCon: Steve Jobs, The Greatest Second Act” in the History of Business.

Isaacson, obecnie dyrektor Aspen Institute, ma już na swoim koncie kilka bestsellerów, w tym „Einstein. Jego życie, jego wszechświat” oraz „Benjamin Franklin: An American Life”.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.