Praktica DF 3.8

archiwum
-

Praktica DF 3.8 to typowa elektroniczna ramka na cyfrowe zdjęcia. Jej obudowa w czarnym kolorze ma tradycyjny, prostokątny kształt. Urządzenie ma 8-calowy ekran o rozdzielczości 800×600 pikseli. Zdjęcia mogą być odtwarzane z kart pamięci SD lub MS. Niestety zabrakło obsługi kart CF i xD ale nie ma też popularnego złącza USB.

Poza pokazem zdjęć Praktica DF 3.8 może wyświetlić nam kalendarz i zegar. Ramkę można postawić na płaskiej powierzchni lub powiesić na ścianie.

Ekran ramki wyświetla wyraźne zdjęcia, dzięki wysokiej rozdzielczości ale niestety o lekko bladych kolorach. Zmierzony pobór prądu, podczas typowej pracy czyli przeglądania zdjęć wynosił 5 W. Jak na 8-calowy ekran, wśród testowanych urządzeń jest to jeden z oszczędniejszych modeli.

Wygodną obsługę urządzenia zapewni przejrzyste menu w polskiej wersji językowej oraz dołączony do zestawu pilot.

Podsumowując Praktica DF 3.8 to typowa ramka o popularnej przekątnej ekranu i wysokiej rozdzielczości przeznaczona dla mniej wymagającego użytkownika.

Karol Kulas

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.