Prezydent RP w wersji Web 2.0

Nasz miłościwie nam panujący prezydent rozumie trend na Web 2.0 i zamierza z niego skorzystać. Bronisław Komorowski będzie obecny na Facebooku, Flickrze, Twitterze i YouTube'ie.

Prezydent Bronisław Komorowski wkrótce będzie obecny również na portalach społecznościowych. Jak udało się dowiedzieć redakcji rp.pl, Pałac Prezydencki dopina wszystko na ostatni guzik i wkrótce ruszą oficjalne profile prezydenta na najważniejszych portalach społecznościowych, czyli Facebooku, Twitterze, Flickrze i YouTube’ie. Wszystkie profile mają ruszyć lada moment i będą interaktywne. Oznacza to, że nie będą tylko służyły do publikacji nowych treści, ale także do komunikacji z Wyborcami, zarówno Kancelarii, jak i samego prezydenta.

Politolodzy jednak ostrzegają. –

Współcześnie funkcjonowanie polityka bez narzędzi, które daje Internet, jest praktycznie niemożliwe. Ale trzeba też uważać, by z tym nie przesadzić i nie stworzyć wrażenia, że polityk nie zajmuje się niczym innym tylko klikaniem. Wymaga to też profesjonalnej obróbki

– mówi na łamach rp.pl dr Wojciech Jabłoński, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Trzymamy kciuki!

0
Źródło: rp.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.