W walce o Playbooka

RIM Playbook: dziennikarze są w błędzie, prezes wie lepiej

Nie pierwszy raz dziennikarze w swoich recenzjach się pomylili, bo przecież skoro prezes RIM uważa, że BlackBerry Playbook jest fantastycznym urządzeniem, to nie może być inaczej.

W Internecie pojawiły się pierwsze recenzje tabletu firmy RIM i, łagodnie mówiąc, nie są zbyt pochlebne. To wywołało niemałą burzę wśród szefostwa kanadyjskiego producenta, które uważa Playbooka za świetnego ponad wszelką wątpliwość. Główne zarzuty, stawiane przez dziennikarzy, to niedopracowanie urządzenia i brak obiecywanych funkcji, jak natywny klient e-mailowy (co oznacza konieczność korzystania z przeglądarki) czy wsparcie dla aplikacji z Androida.

Jak nie trudno się domyślić, przedstawiciele firmy RIM są innego zdania i usiłują przekonać opinię publiczną, że „konstrukcja i zastosowana technologia w Playbooku są znakomite”, a recenzje (obiektywnych) dziennikarzy są nie fair.

1
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.