Tablety najczęściej służą do… grania. Nocą.

Steve Jobs, CHIP.pl i większość zapowiadała, że tablety najlepiej nadają się do czytania Internetu. Ale klienci mają zawsze rację. A ich zdaniem (według badań Google AdMob) to... konsola do gier.

Do czego użyłbyś iPada lub dowolny inny tablet? No oczywiście, że do gier! To jasne jak słońce. Czytanie? Multimedia? Praca? A gdzie tam… wyniki może i nie zaskakują, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak dużo osób wybierze granie, jako podstawową czynność.

Według tego samego badania Google AdMob, 82 procent użytkowników tabletów używa ich głównie w domu, 62 procent w nocy. 69 procent z was używa go częściej w tygodniu, niż w weekend. Oprócz grania, szukacie na nim informacji i mailujecie. Tylko 7 procent z was używa go do pracy. Aż 28 procent z was zrezygnowało całkowicie z komputera na rzecz tabletu, ale za to 43 procent z was używa tabletu częściej, niż komputera.

Nintendo: masz przerąbane…

0
Źródło: guardian.co.uk
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.