26 zawodników w grze SoulCalibur V

Pojawiają się kolejne wieści na temat piątej części SoulCalibura. Wiemy już, że gra nie pojawi się w tym roku. Wiemy również, że ma mieć dużo grywalnych postaci.
Skład SoulCalibur 5 pozostaje nieznany

Skład SoulCalibur V pozostaje nieznany

SoulCalibur V pojawi się w 2012 roku. Na razie nie wiemy w jakich zawodników będziemy mogli się wcielić, ale wiemy, że pojawi się wielu nowych. Starzy z kolei otrzymają nowe pancerze czy bronie. Pojawią się również bohaterowie gościnni, znani z innych światów (w SoulCalibur IV występowali… Yoda i Vader). W sumie mamy mieć do dyspozycji co najmniej 26 postaci.

Gra będzie się nieco różnić od swoich poprzedników. Między innymi dlatego, że znaczna część ekipy zajmującej się grą została wymieniona. Czy „żółtodzioby” nie zepsują ukochanej dla niektórych marki?

Gra jest ukończona w 10 procentach, jak twierdzi jej główny projektant. Pojawi się w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: Siliconera
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.