6 czerwca premiera usługi iCloud, systemów iOS 5 i OS X Lion!

Apple potwierdziło wszystkie plotki. Firma faktycznie pracowała nad usługą w chmurze iCloud i pokaże ją 6 czerwca na konferencji WWDC. Wciąż nie wiadomo, czy i ile będzie ona nas kosztować.
Rewolucję (znów) czas zacząć?

Rewolucję (znów) czas zacząć?

iCloud, według wciąż niepotwierdzonych informacji, ma pozwolić na odtwarzanie posiadanej przez nas muzyki bez potrzeby jej pobierania z Sieci. Jeżeli dany utwór jest przypisany do naszej kolekcji, będziemy mogli go sobie strumieniować na dowolne, zgodne urządzenie. Trzy z czterech największych wytwórni muzycznych dały już Apple’owi błogosławieństwo, zapewniając odpowiednie pliki muzyczne. Posiadane przez nas utwory, które nie są dostępne w bibliotece iCloud, będą kopiowane jednorazowo na serwer.

iCloud będzie największą, ale nie jedyną premierą na WWDC. Apple oficjalnie potwierdziło, że na konferencji zaprezentowany zostanie również Mac OS X 10.7 Lion i iOS 5. Konferencję poprowadzi sam Steve Jobs. Niewykluczone, że Apple pokaże również iPhone’a 4S, którego istnienia jeszcze oficjalnie nie potwierdzono.

0
Źródło: Apple
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.