Age of Conan już wkrótce bez abonamentu

Miłośnicy Age of Conan muszą co trzy miesiące wydawać blisko 80 złotych na by móc cieszyć się dostępem do wirtualnej Hyborii. Twórcy tego ciekawego MMO zmieniają jednak teraz profil swojej marki - w najbliższym czasie gra stanie się częściowo darmowa!

Ci, którzy nie chcą płacić za subskrypcję, nie będą musieli tego robić. Jednak w takim wypadku nie uzyskają pełnego dostępu do gry – np. liczba klas zostanie ogranicza do tylko czterech a raidów do dwóch. Zabraknie również możliwości brania udziału w oblężeniach (Sieges). Pełna tabelka różnic pomiędzy kontami Free i Premium znajduje się na oficjalnej stronie Age of Conan.

Zmiany zostaną wprowadzone już tego lata, a przy okazji FunCom zmieni nazwę gry na Age of Conan: Unrated. Uważacie, że zmiana modelu biznesowego przyniesie większe zyski twórcom?

sir Mik (Gambler.pl): ostatnio coraz więcej twórców gier MMO idzie właśnie w tę stronę. Najpierw świetne The Lord of the Rings Online stało się darmowe, teraz Age of Conan… Nowy trend w branży czy tylko próba ratowania starszych produkcji?

Zobacz również: Muzyka z Portal za darmo! na Gambler.pl

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.