Apple chce mieć ekran AMOLED w iPadzie 3

Sądy, sądami, a biznes jest biznes. Tim Cook, pełniący aktualnie rolę dyrektora Apple'a, ma spotkać się z ciałem kierowniczym Samsunga, by dogadać się w sprawie dostaw ekranów AMOLED dla iPada nowej generacji.
Prototypy większych ekranów AMOLED Samsung ma. Pytanie, czy będzie robił interesy z Apple'em?

Prototypy większych ekranów AMOLED Samsung ma. Pytanie, czy będzie robił interesy z Apple’em?

Chociaż wojna patentowa między Samsungiem i Apple’em trwa w najlepsze, a niedawno koreański producent otrzymał dość przykry cios od amerykańskiego sądu, który nakazał firmie dostarczyć prototypy swoich obecnych i przyszłych urządzeń prawnikom firmy z Cupertino, to obydwaj producenci najwyraźniej nie zamierzają kończyć swojej współpracy. Według dziennika Korea Herald, Tim Cook, który obecnie przejął obowiązki Steve’a Jobsa, ma już umówione spotkanie z przedstawicielami firmy Samsung, na którym to spotkaniu mają być dogadywane szczegóły umowy na dostawy ekranów AMOLED dla następnej generacji iPada.

Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, to będzie to znacząca zmiana w wyposażeniu tabletu Apple’a – z ekranów LCD dostarczanych przez LG, na wyświetlacze AMOLED od aktualnie swojego wroga numer 1, Samsunga.

0
Źródło: OLED-info
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.