Coraz więcej plotek o mobilnym Steamie

Steam, potęga znana z Windows i Mac OS-a, zawitała niedawno na PlayStation 3. Ale to nie koniec ekspansji: e-sklep i platforma rozrywkowa Valve'a ma się pojawić, jak donoszą koledzy z Gambler.pl, również i na urządzeniach mobilnych.

Potężnym źródłem dochodu Valve'a jest Steam

Potężnym źródłem dochodu Valve’a jest Steam

Zaczynamy o tym myśleć. Ludzie proszą o Steam na urządzeniach mobilnych a im więcej takich informacji dostajemy, tym bardziej czujemy się zobligowani aby zrobić coś w tym kierunku. Urządzenia przenośne są naprawdę ciekawe i jeżeli działa się w sektorze gier, to nie można o nich zapominać — mówi Doug Lombardi z Valve.

Na razie więc wiadomo niewiele, ale skoro firma deklaruje, że o tym myśli, to realnym jest założenie, że gotowych jest już kilka prototypów. A biorąc pod uwagę ekspansję marki PlayStation na Androida i Xbox Live na Windows Phone, Valve, mimo iż potężne, powinno zacząć się spieszyć.

0
Źródło: Gambler.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.