iPhone i iPad z widżetami i nowym systemem powiadomień?

Konferencja WWDC 2011 coraz bliżej, więc pojawia się coraz więcej plotek na temat ewentualnych nowości od Apple'a. Co pokaże gigant? Mac OS X 10.7 Lion wydaje się pewniakiem, tak jak iPhone 4S i brak "piątki". Czy coś jeszcze?
Co pokaże Apple?
Co pokaże Apple?

iPhone 4S raczej nie będzie hitem sezonu. Więc co będzie? Nowe oprogramowanie mobilne! Pojawia się coraz więcej informacji na temat systemu iOS 5 z nowym systemem powiadomień, który zastąpi obecny, dość przestarzały. Co ciekawe, nowy system powiadomień, który nareszcie umożliwi czytelne przedstawienie kilku informacji równolegle, ma ponoć zostać opracowany przez niedawno zakupioną firmę Boxcar.

Drugą nowinką mają być widżety. Rozwiązanie to jest doskonale znane użytkownikom Androida i zupełnie niedostępne dla posiadaczy iPada, iPoda i iPhone’a (chyba, że w postaci nieoficjalnych przeróbek). Widżety znane z Mac OS X robią wrażenie. Czy pojawią się na iOS? Dowiemy się szóstego czerwca, wtedy bowiem rusza konferencja WWDC.

Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.