Kto pracuje nad nowym Carmageddon?

Wiadomość ta pochodzi z serwisu vg247.com, który przeprowadził ostatnio małe śledztwo w tej sprawie. Wynika z niego, że praw do tytułu nie ma, jak mogłoby się wydawać Square Enix (czyli de facto - dawny Edios), a marka Carmageddon wróciła niedawno właśnie do pierwotnych twórców tego starego hitu.

Według wspomnianego już wyżej serwisu, to właśnie Stainless Games pracuje obecnie nad nową wersją swojej sztandarowej niegdyś serii. Na razie na temat samej gry nie wiemy w zasadzie nic – jedyne co widać na jej oficjalnej stronie, to enigmatyczny licznik odliczający czas do pierwszego czerwca, kiedy to uzyskamy najśpiewniej nieco więcej informacji. Wiemy za to, że niestety nowego Carmageddonnie zobaczymy na pewno na nadchodzących targach E3, a sam tytuł zostanie wydany raczej jako niezależna produkcja, wyłącznie w sieci, za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

Tak czy inaczej, trzymamy kciuki za ludzi z Stainless Games, chociaż coś się nam zdaje, że na wiele nie można liczyć. Jedno jest za to pewne – wróci na pewno znów ulubiony temat co poniektórych mediów – czyli „złych” gier jakże „krzywdzących” dzisiejszą niewinną młodzież…

Zobacz również: Nowe screeny prosto z Diablo 3 na Gambler.pl

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.