Lady Gaga przedstawia: błyskawiczna, mobilna drukarka Polaroida

Współpraca Lady Gagi i Polaroida wreszcie ma jakieś efekty. Linia produktowa Grey Label to aparat błyskawiczny, okulary przeciwsłoneczne które wykonują i wyświetlają zdjęcia i filmy oraz mobilna drukarka błyskawiczna GL10.
Polaroid Grey Label GL10 Instant Mobile Printer

Polaroid Grey Label GL10 Instant Mobile Printer

Z tych trzech gadżetów do kupienia będzie jaki pierwszy ten wymieniony jako ostatni, czyli GL10. Niestety, na razie tylko w Stanach Zjednoczonych, od przyszłego miesiąca. Półkilowa drukarka wykorzystuje technikę bezatramentowego druku Zink drugiej generacji i drukuje odbitki 7 x 10 cm w polaroidowym standardzie, odpornym na rozmazania i wodę. Drukarkę napędza akumulatorek litowo-jonowy, który powinien wystarczyć na 35 odbitek. Drukarka porozumiewa się ze światem przez USB i Bluetooth.

Pakiet materiałów eksploatacyjnych pozwalających na wydruk 30 zdjęć to koszt 19,99 dolara. Sama drukarka ma kosztować 169,99 dolara. Do drukarki będzie można pobrać dedykowaną aplikację z Android Market.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.