Mark Zuckerberg nie chce dzieci na Facebooku

Młodociani z pewnością bardzo chcieliby przyłączyć się do sieci społecznościowej Facebooka. Mark Zuckerberg jednak nie ma tego w planach, dementuje plotki, że jego firma pracuje nad wersją portalu dla najmłodszych.
Facebook dalej od lat trzynastu

Facebook dalej od lat trzynastu

Po Internecie krąży coraz więcej plotek na temat zniesienia ograniczenia wiekowego 13+ na Facebooku. Dyrektor firmy, Mark Zuckerberg, postanowił je zdementować. Stwierdził, że może w przyszłości Facebook się nad tym zastanowi. Na razie jednak ograniczenie wiekowe nie zostanie zniesione i nie ma takich planów na przyszłość.

Przy okazji, młodociany miliarder zaprzeczył plotkom o rychłym wejściu Facebooka na giełdę. Zapytany o to, czy jego firma planuje pierwszą publiczną ofertę, odparł, że „jeszcze nie”. Zapytany o to, czy jest dumny z tego, że jego portal został użyty podczas rewolucji na bliskim wschodzie jako platforma komunikacyjna, skromnie odparł, że „to nie jest zasługa Facebooka, a Internetu”.

0
Źródło: Reuters.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.