Nadchodzi duża aktualizacja konsoli Xbox 360

Zwykli użytkownicy nie doświadczą wprawdzie poważniejszych zmian, ale warto wspomnieć, że wraz z aktualizacją zmieni się też standard nośników przeznaczonych dla tej konsoli.

Oczywiście wszystkie starsze gry będą dalej (miejmy przynajmniej taką nadzieję) bez problemu działać, ale nowsze tytuły będą wydawane już na płytkach zwierających około 15% więcej miejsca od ich klasycznej wersji. Co ważniejsze Microsoft chwali się, że zmiana spowoduje też nieco przytępienie starań piratów a nowe DVD mają być podobno znacznie trudniejsze do kopiowania…

Kolejną nowością jest też specjalny pokój dla naszych wirtualnych avatarów z usługi Xbox Live, gdzie będzie można rozmawiać ze znajomymi, a posiadacze Kinecta będą mogli w czasie rozmowy nawet gestykulować. Całą resztę ucieszy też na pewno informacja, że Ms w końcu zdecydował się na udostępnienie użytkownikom możliwości płacenia w usłudze Live za pomocą popularnego systemu PayPal.

Poniżej zresztą mały zwiastun pokazujący wspomniany już wcześniej „wirtualny pokój”. Też macie wrażenie, ze wszystko jest nieco za bardzo „cukierkowe”?

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.