Nastolatek namawiał dziewczynki na striptiz, a wideo umieszczał na facebooku

Pewien 16-letni Australijczyk namawiał dziewczyny w wieku od 13 do 16 lat do rozbierania się przed kamerą, a następnie filmiki umieszczał w Sieci.
Nakłaniał dziewczyny do rozbierania się przed kamerką

Nakłaniał dziewczyny do rozbierania się przed kamerką

Nastolatek, którego tożsamość jest utajniona z uwagi na jego niepełnoletność, został oskarżony między innymi o nakłanianie nieletnich do rozbierania się przed kamerą oraz dystrybucję uzyskanych w ten sposób materiałów pornograficznych. Na specjalnie utworzonym przez siebie koncie na Facebooku, młody Australijczyk groził swoim ofiarom, że ujawni nieprzyzwoite materiały z nimi w rolach głównych, po czym swoje groźby spełnił – udostępnił filmiki swoim znajomym na portalu społecznościowym.

Zawstydzeni rodzice chłopaka dali mu szlaban na komputer i wygląda na to, że będzie to jedyna kara dla młodocianego przestępcy. Adwokat 16-latka tłumaczy bowiem, że jest on bardzo młody i nie wiedział, że jego działanie jest nielegalne.

Sędzia, który miał wydać wczoraj wyrok, odroczył sprawę, by jeszcze raz zastanowić się, czy wysłać chłopaka do poprawczaka. Ostateczne orzeczenie ma być wydane 27 maja.

0
Źródło: CourierMail
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.