Nokia, Angry Birds i rekord Guinnessa

Malezyjski oddział Nokii zaplanował największy na świecie piknik z grą Angry Birds w roli głównej, chcąc pobić rekord Guninnessa.
Nokia chce pobić rekord świata w liczbie graczy w Angry Birds

Nokia chce pobić rekord świata w liczbie graczy w Angry Birds

Angry Birds można kochać, albo nienawidzić, ale trzeba przyznać, że jest to prawdziwy fenomen wśród gier, zresztą już nie tylko dla mobilnych platform, ale także na PC. Świadczyć mogą o tym nie tylko miliony dolarów na kontach twórców tej gry, ale także chociażby chęć nakręcenia filmu o wściekłych ptakach. Teraz mamy kolejny dowód na kolosalny wpływ Angry Birds na rynek gier komputerowych – malezyjski oddział Nokii chce zgromadzić na placu Boulevard Strip w Kuala Lumpur rekordową liczbę graczy z telefonami komórkowymi, którzy będą grać właśnie w grę od Rovio.

Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca, a wszyscy, którzy przybędą do Kuala Lumpur, nie dość, ze będą mogli zagrać w grę za darmo, to jeszcze otrzymają za to wynagrodzenie.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.