Pierwsze informacje o Call of Duty: Modern Warfare 3

Activision Blizzard wciąż nie ogłosiło nowej gry z serii Call of Duty: Modern Warfare, ale pojawiły się pierwsze plotki na temat fabuły, trybu multiplayer, map i innych aspektów tej superprodukcji.
Redakcja Kotaku dowiedziała się nieco szczegółów na temat nowego Modern Warfare 3

Redakcja Kotaku dowiedziała się nieco szczegółów na temat nowego Modern Warfare 3

Informacje pochodzą z informatorów z wewnątrz wydawnictwa Activision Blizzard, ale należy czytać je z pewnym dystansem. Fabuła gry ma być ponoć bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części, kiedy to Stany Zjednoczone zostały zaatakowane przez Rosję. Powrócą postacie znane z „dwójki”, ale pojawią się też i nowi bohaterowie. Jeżeli chodzi o tryb wieloosobowy, ma pojawić się 20 map, imitujących miejsca z całego świata.

To będzie pierwsze Modern Warfare bez udziału studia Infinity Ward, a raczej bez jego personelu, który po kłótni z Activision Blizzard założył Respawn Entertainment pod skrzydłami Electronic Arts.

Jak twierdzi Robert Bowling z Infinity Ward, część z powyższych plotek jest prawdziwa, a część nie. Nie wskazał konkretów, ale za to pojawiły się linki do pierwszych zwiastunów gry:

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.