Sony Online i PlayStation Network już działają!

Sony opublikowało uaktualnienie do systemu operacyjnego w konsolach PlayStation, które wymusza na ich użytkownikach zmianę hasła na nowe. Sama usługa jest już uruchamiana.

Żegnaj, niedzielo...

Żegnaj, niedzielo…

Wersja 3.61 systemu operacyjnego dla konsol PlayStation 3 wymusza na ich posiadaczach zmianę hasła do konta na PlayStation Network. To pierwszy krok w celu pełnego uruchomienia sieci PSN od czasu cyberataku z 20 kwietnia. Sama sieć jest również w pełni uruchamiana, a na graczy ma czekać masa niespodzianek, w tym darmowe, a dotychczas płatne treści, miesiąc za darmo PSN+ i Music Unlimited i roczna darmowa ochrona przed kradzieżą tożsamości i wiele więcej.

Wielu osobom działa już możliwość grania w trybie wieloosobowym. Powoli „wstają” również Music Unlimited, aplikacje firm trzecich, PlayStation Home, czat i trofea. Na samym końcu ma zostać uruchomione PlayStation Store.

Serwery gier MMO firmy Sony również są już uruchamiane.

0
Źródło: Sony
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.