Sony uspokaja twórców gier dla PlayStation

Sony ostatnio informowało nas we wtorek na temat stanu sieci PlayStation Network. Twórcy gier dostali jednak dnia następnego osobną informacje na temat postępu w zwalczaniu kryzysu.
Posiadacze PlayStation wciąz bez PSN

Posiadacze PlayStation wciąż bez PSN

Notatkę rozesłał Rob Dyer, starszy wicedyrektor działu kontaktów z wydawcami w Sony PlayStation. Notatka zawiera uzasadnienie decyzji wyłączenia 20 kwietnia sieci z uwagi na cyberataki, których efektem było wykradzenie danych osobowych milionów klientów Sony. –

Zapewniam cię, jako partnera PlayStation, że dla Sony przywrócenie PlayStation Network to najwyższy priorytet — czytamy w notatce od Dyera, w której zapewnia też o szykowanych rekompensatach dla graczy i nowych zabezpieczeniach wdrożonych do sieci.

Dyer zapewnia również, że Sony współpracuje z przedstawicielami prawa, by „ująć osoby, które popełniły przestępstwo wymierzone w naszych klientów, naszych partnerów i naszą firmę. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i by udzielić ci odpowiedniego wsparcia”.

Według niepotwierdzonych informacji, PSN już działa, jednak nie został jeszcze otwarty do niego dostęp z zewnątrz.

0
Źródło: IndustryGamers
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.