Sylwester, Tweety i inne kultowe postacie w roli… pendrive’ów

Już wkrótce za sprawą dystrybutora Impakt, na polski rynek trafią pendrive'y marki Emtec inspirowane postaciami amerykańskiej wytwórni filmowej Warner Bros.

Na początku czerwca do sprzedaży trafią pendrive’y marki Emtec inspirowane postaciami amerykańskiej wytwórni filmowej Warner Bros. Wśród nich znajdzie się m. in. Kanarek Tweety, Kot Sylwester, Speedy Gonzales i Diabeł Tasmański. Wkrótce premiery doczekają się także nowe postacie ze znanych wszystkim kreskówek spod znaku legendarnej wytwórni filmowej.

Pendrive’y wykonane są z materiału o gumowanej powierzchni, co sprawia, że są bardziej odporne na zniszczenia. Mimo miniaturowych rozmiarów urządzenia (46 mm) pomieszczą dane o pojemność 4 GB. Zatyczka i łańcuszek umożliwiają przypięcie pendrive np. do kluczy jak brelok.

Wszystkie pamięci flash są wykonane na licencji Warner Bros. Urządzenie objęte są 5 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez producenta to 59,9 zł

0
Źródło: Impakt
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.