Zrzuty ekranowe prosto z Windows Phone 7.5

Pojawiła się galeria nowych zrzutów ekranowych z systemu Windows Phone 7.5, dzięki czemu wiemy, jak będą wyglądać funkcje, które do tej pory zapowiadane były tylko słownie.

Pierwszy ze zrzutów ekranu pokazuje integracje funkcji czatu z hubem Komunikacji. Jak widać, Windows Live Messenger i Facebook Chat są wbudowane bezpośrednio w system a same wiadomości są zunifikowane, bez rozróżnienia na metodę przesyłu, tak jak w Blackberry.

Na kolejnym zrzucie widać integrację usługi SkyDrive z biurowym hubem. Tak jak pisaliśmy wcześniej, umożliwi to wygodny dostęp do dokumentów trzymanych w chmurze. Zmieniony zostanie również hub z grami, umożliwiając trzymanie zapisanych stanów gry i ich ustawień w chmurze.

Ostatni zrzut ekranu to drobna, niezapowiedziana nowość, pozwalająca na ustawienie okładki albumu aktualnie odtwarzanego utworu jako tła ekranu blokady.

Windows Phone 7.5 ma mieć oficjalną zapowiedź 24 maja.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.