7-calowy TouchPad już w sierpniu?

HP planuje premierę TouchPada na 1 lipca. Urządzenie będzie wyposażone w 9,7-calowy ekran. Wygląda na to jednak, że 7-calowa wersja pojawi się już w sierpniu.
HP TouchPad

HP TouchPad

Według niepotwierdzonych informacji, HP zleciło tajwańskiej firmie Inventec Corp produkcję owych tabletów. Firma ma przekazać HP około 425 tysięcy 7-calowych urządzeń. Docelowo HP chce wprowadzić na rynek trzy miliony tabletów.

HP nie zapowiedziało w żaden sposób oficjalnie 7-calowego tabletu z webOS-em. Z kolei Samsung obiera odwrotną taktykę, najpierw prezentując mniejszego, 7-calowego Galaxy Taba a potem wprowadzając 10,1-calową wersję.

9,7-caloey TouchPad, który zadebiutuje za parę dni, pracuje pod kontrolą systemu webOS i można go już zamawiać. 16-gigabajtowa wersja ma kosztować 499 dolarów, zaś dwukrotnie pojemniejsza 599 dolarów. System webOS będzie miał na wyłączność cyfrowy magazyn Pivot.

2
Źródło: CENS.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.