Beta-testy Windows Phone „Mango” ruszą jeszcze dziś?

Już kilka razy informowaliśmy o wydaniu bety Windows Phone "Mango". Za każdym razem data premiery okazywała się plotką. Tym razem plotka pochodzi od samego Microsoftu. I wygląda na to, że to już ten tydzień.
Windows Phone 'Mango' - czy to pomoże Microsoftowi?

Windows Phone ‚Mango’ – czy to pomoże Microsoftowi?

Bill Cox z Microsoftu ogłosił na swoim profilu twitterowym kilka wielkich premier na Windows Phone Marketplace (w tym Angry Birds), a także „wielką niespodziankę na jutro”. I mimo iż nie zasugerował w żaden sposób uruchomienia beta-testów Windows Phone „Mango”, tak stawiamy orzechy przeciw dolarom, że właśnie o to chodzi. Za dużo już tych niepotwierdzonych informacji o premierze „lada chwila”.

Wersja rozwojowa Windows Phone „Mango” zostanie udostępniona wszystkim zarejestrowanym deweloperom, którzy mają opłacone konta. Ma wnieść 500 nowości do systemu Windows Phone, w tym polski język i klawiaturę, dostęp do Marketplace z polskich kont Live, wielozadaniowość, Internet Explorera 9 i ściślejszą integrację komunikatora i sieci społecznościowych z systemem. Aktualizacja ma być udostępniona za darmo, we wrześniu, wszystkim posiadaczom smartfonów z Windows Phone.

2
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.