Chińska nastolatka odda dziewictwo za iPhone’a 4

Co byś zrobił(a) za nowego iPhone'a 4? W Polsce z dwuletnią umową z operatorem jest w zasięgu naszych portfeli. Ale w innych krajach wart jest dużo więcej. Dużo, dużo, dużo, dużo więcej.
Dziewczynka, podobna do tej na zdjęciu, odda się za iPhone'a 4. Poszlibyście na taki układ?

Dziewczynka, podobna do tej na zdjęciu, odda się za iPhone’a 4. Poszlibyście na taki układ?

Nastoletnia dziewczyna z chińskiej prowincji Guangdong umieściła na chińskim odpowiedniku Twittera informację, że marzy jej się iPhone 4. Marzeniu na drodze stoi ej ojciec, więc ta zdecydowała się oddać za najnowszego smartfona z iOS-em swoje dziewictwo. Dziewczyna odda się osobie, która jej ów smartfon kupi. Dziewczyna została skrytykowana przez społeczność na Weibo (ów chiński konkurent Twittera), oferta jest jednak dalej aktualna.

To nie pierwszy przypadek tak wielkiego oddania do sprzętu Apple’a. Nie tak dawno temu 17-letni Chińczyk oddał nerkę za pieniądze, które pozwoliły mu na kupno iPada 2. W wyniku operacji w istotnym stopniu pogorszył się jego stan zdrowia.

1
Źródło: The Korea Herald
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.