Chromebooki Acera i Samsunga trafiają na rynek!

Samsung oraz Acer wprowadzają na rynek swoje pierwsze netbooki z systemem Google Chrome OS. Ceny nie są jednak tak niskie, jak mogliśmy się spodziewać.

Chromebooki wreszcie na rynku!

Chromebooki wreszcie na rynku!

Samsung Series 5

oraz Acer Cromia wreszcie trafiają na rynek i faktycznie można je kupić, choć na razie nie w Polsce. Urządzenia są dostępne między innymi w Stanach Zjednoczonych u takich sprzedawców jak Best Buy i Amazon, a także u innych, mniejszych sprzedawców w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Holandii. Cena Chromebooka Acera zaczyna się od 350 dolarów (ponad 1000 złotych), natomiast nieco bardziej high-endowy Chromebook Samsunga to koszt co najmniej 430 dolarów (powyżej 1200 złotych). Nie wydają się to ceny wysokie, ale poczekajmy, aż Chromebooki trafią na polski rynek, a wtedy okaże się, że za netbooka Acera będziemy musieli wydać ponad 1500 zł, a za urządzenie Samsunga – ponad 2000 złotych. Sprawdź 5 powodów, dla których nie warto kupić Chromebooka

1
Źródło: Google Chrome Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.