Grand Theft Auto V prawie gotowe

Źródła blisko powiązane z Rockstar Games twierdzą, że najnowsza odsłona kultowej serii jest już prawie ukończona. Ma się pojawić na rynku w przyszłym roku.
Oby GTA V było równie genialne, co jej poprzednik...

Oby GTA V było równie genialne, co jej poprzednik…

To, że Rockstar Games pracuje nad nową grą z cyklu Grand Theft Auto jest raczej pewne. Jednak źródła powiązane z Take-Two Interactive i Rockstar Games twierdzą dużo więcej. Prace nad grą są już ponoć bardzo zaawansowane, praktycznie na ukończeniu. Dodawane są już ponoć właściwie tylko mini gry. Data prawdopodobnej premiery to rok 2012. Jak twierdzą owe źródła, ta gra to będzie „coś wielkiego”.

O samej grze wiemy tyle, co nic. Według zaproszeń do castingów studio szuka aktorów, którzy wcieliliby się w role „mieszkańców kalifornijskiej metropolii”.

Grand Theft Auto IV odniósł gigantyczny sukces. Jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii (20 milionów kopii). Jej poprzednik, Grand Theft Auto: San Andreas sprzedał się w dwunastu milionach egzemplarzy.

0
Źródło: Gamespot
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.