HP TouchPad z Facebookiem dla tabletów

Użytkownicy iPada wciąż czekają na aplikację dla swoich tabletów. HP ma nadzieje ich do siebie przekonać, TouchPad bowiem ma być wyposażony w aplikację do Facebooka wykorzystującą możliwości tabletu.

Aplikacja na webOS-a została napisana przez HP, a nie przez samego Facebooka. Nie zmienia to jednak faktu, że TouchPad będzie pierwszym urządzeniem z facebookową aplikacją zoptymalizowaną pod ekran tabletu. Jak dotąd wszystkie platformy mają takową wyłącznie w wersji smartfonowej.

Po lewej stronie aplikacji widać główne funkcje Facebooka, jak Ściana i Wiadomości. Aplikacja obsługuje również moduł Miejsca, a przeglądarka zdjęć umożliwia komfortowe ich oglądanie na tablecie.

Nie wiadomo, czy owa aplikacja będzie preinstalowana, czy też udostępniona do opcjonalnego pobrania. Sam TouchPad będzie do kupienia od piątku w cenie 499,99 dolara za 16-gigabajtową wersję i 599,99 dolara za 32-gigabajtową.

2
Źródło: TechCrunch
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.