„Kaj Ty jedziesz”, czyli nauka jazdy po śląsku w NaviExpert

Już od czwartku, 9 czerwca nawigacja NaviExpert prowadzi nas do celu po śląsku. Głos to nie byle jaki. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnej został dobrze znany z telewizyjnego programu TVN "Nauka Jazdy", licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak.
Nawigacja goda głosem Ślązaka

Nawigacja goda głosem Ślązaka

Teraz, w NaviExpert do ciekawych głosów dołączył „ślunski” głos Grzegorza Stasiaka. Pan Grzegorz doskonale odnalazł się w roli lektora nawigacji mobilnej. To nie tylko świetny instruktor nauki jazdy, ale także znakomity aktor i komik. Tym razem swoje umiejętności wykorzystał tworząc scenariusz zabawnych komend głosowych i użyczając swojego charakterystycznego głosu do nawigacji NaviExpert. Nawigację NaviExpert można pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl i testować przez tydzień za darmo. Głos z komendami typu „Kaj Ty jedziesz pieronie” czy „Jadymy Ty zakamuflowano opcjo niemiecko” można aktywować wysyłając jednego SMS-a.

3
Źródło: NaviExpert
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.