Miliard odwiedzin u Google’a, 750 milionów użytkowników Facebooka

Google pobiło rekord najchętniej odwiedzanej witryny w przeciągu miesiąca, zmieniając go z 931 milionów do miliarda. Z kolei Facebook zbliża się i do swojego miliarda, osiągając imponujący wynik 750 milionów użytkowników.
Google i Facebook miażdżą konkurencję

Google i Facebook miażdżą konkurencję

Ilość unikalnych odwiedzin na wszystkich witrynach Google’a wzrosła o 8,4 procent. Oznacza to, że gigant odnotował ich 1 009 699 000. Większość odwiedzin pochodziła z Indii i Republiki Południowej Afryki. Najmniej odwiedzin pochodziło z Korei Południowej i Chin.

Na drugim miejscu znajduje się Microsoft z 905 milionami unikalnych odwiedzin w ciągu miesiąca. Na trzecim… , nie, nie CHIP.pl. Facebook z 704 milionami unikalnych odwiedzin. Facebook odnotował również rekordową ilość 750 milionów aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca. Kiedy pierwszy miliard? I czy w ogóle zostanie osiągnięty? Facebook jest też witryną, na której najdłużej pozostają użytkownicy (250 miliardów minut, o 50 miliardów więcej niż na witrynach Google).

1
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.