Następca Eee Pada Transformera z Windows 8

Na 2012 rok Asus ma szykować premierę tabletu Eee Pad Transformer, który tym razem opierać się będzie także na systemie Windows 8.
Transformer 2 także z Windows 8

Transformer 2 także z Windows 8

Jak wiemy, oryginalny Eee Pad Transformer to tablet oparty na systemie operacyjnym Android Honeycomb. Jego następna wersja będzie jednak najprawdopodobniej sprzedawana z preinstalowanym systemem Windows 8 (przegapiłeś prezentację? Kliknij tutaj!). Jak donosi serwis Notebook Italia, tajwański producent nie ograniczy się jednak wyłącznie do wersji z nowymi okienkami (a raczej kwadratami). W 2012 roku pojawić się mają dwa Transformery – w tym jeden także z Androidem.

Generalnie, nowa wersja tabletu Asusa ma być cieńsza i lżejsza od obecnego modelu. Wersja z Androidem będzie oczywiście nieco tańsza od tej z Windowsem.

Tymczasem w polskich sklepach możemy kupić już Eee Pada Transformera, ale w wersji tylko z WiFi i na razie bez stacji dokującej. Cena to 1600 złotych za model 16 GB.

0
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.