Nokia N9 ma najszybszy aparat na rynku

Niedawno zaprezentowana Nokia N9 może pochwalić się aparatem cyfrowym z najszybszą migawką - twierdzi menadżer produktu w firmie Nokia.
Nokia N9 ma najszybszy aparat na rynku

Nokia N9 ma najszybszy aparat na rynku

Jens Wilkes, menadżer produktu opiekujący się nowiutką Nokią z systemem operacyjnym MeeGo, pochwalił się, że reklamowany przez niego produktu jest najszybciej wykonującym zdjęcia telefonem na rynku. My nie mamy powodu mu nie wierzyć – w końcu Nokia od zawsze miała jedne z najlepszych aparatów cyfrowych w swoich smartfonach, ale na potwierdzenie swoich słów, Wilkes prezentuje także wykres, który możecie obejrzeć poniżej. Jak widać, smartfony z Windows Phone 7 mają się czego wstydzić – HTC HD7 jest zdecydowanie najwolniejszym w całej stawce, a LG Swift 7 sporo brakuje do ścisłej czołówki.

Menadżer Nokii N9 poinformował także, że smartfon potrafi ustawić ostrość po dotknięciu odpowiedniego miejsca na ekranie, nagrywać filmy w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli z prędkością 30 klatek na sekundę oraz oferuje możliwość przesyłania zdjęć i filmów między urządzeniami za pomocą technologii Near Field Communication (NFC).

3
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.