Ogromna różnorodność ekwipunku w Diablo 3

Ci z Was, którzy grali kiedyś w Diablo 2 pamiętają, że mimo wszystko, w grze nie było zbyt wiele ekwipunku. Od pewnego momentu wszystko wyglądało bowiem tak samo i zmieniły się już tylko nazwy. W Diablo 3 ma być inaczej a twórcy obiecują, że samych odmian pancerzy będzie kilkaset!

Rewelacje te zawdzięczamy niejakiemu Micahowi Whipple z Blizzard, który zdradził, że w grze znajdziemy 18 typów zbroi, każda z nich ma mieć 8 różnych odmian, co łącznie ma dać (wliczając w to również same klasy postaci) aż 720 różnych typów ekwipunku, który będzie można nosić. To jednak nie wszystko, bo nie wliczamy to ani odmian zależnych od płci bohaterów ani też rozmaitych wariantów kolorystycznych, bowiem w Diablo 3 cały ekwipunek będziemy mogli dowolnie pomalować.

Dla porównania, w Diablo 2 mieliśmy tylko pięć zasadniczych typów zbroi, a reszta różniła się do tego wyłącznie kolorem. Co ważniejsze, grając w nowe Diablo aby ubrać tę całą masę sprzętu będziemy musieli skończyć grę na najtrudniejszym poziomie, bo na „easy” dostępna będzie bowiem tylko część żelastwa.

Jednym słowem szykuje się prawdziwy raj dla wszystkich kolekcjonerów i miłośników przebieranek!

Zobacz również: Gry typu Free to Play również na Xboxie 360? na Gambler.pl

1
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.