Oto Nokia z Windows Phone 7 – zobacz wideo, tylko nie mów nikomu!

Na zamkniętym spotkaniu, które ponoć nie miało ujrzeć światła dziennego, Stephen Elop pokazał zainteresowanym pierwszą Nokię z systemem Microsoftu. Tajemnica zbyt długo się nie uchowała...
Nokia Sea Ray - pierwszy fiński smartfon z Windows Phone 7

Nokia Sea Ray – pierwszy fiński smartfon z Windows Phone 7

Tym lepiej dla nas – dzięki temu mamy szansę zobaczyć pierwszego smartfona fińskiego producenta z systemem operacyjnym Windows Phone. Urządzenie o nazwie kodowej Sea Ray charakteryzuje się bardzo prostym, kanciastym designem, posiada wzmocnione szkło Gorilla Glass, dedykowany przycisk migawki 8-megapikselowego aparatu z optyką Carla Zeissa oraz najnowszą wersję systemu Microsoftu – Mango. Nic więcej na temat smartfona nie wiadomo, ale pomimo usilnych starań Elopa, który niemal na kolanach błagał o wyłączenie wszystkich aparatów i kamer, wideo z prezentacji możecie obejrzeć poniżej – i wbrew pozorom, nie było ono nagrywane z ukrycia.

2
Źródło: ThisIsMyNext
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.