Playstation 4 nieprędko: „Jesteśmy dostatecznie zaawansowani”

Wydawać by się mogło, że skoro Nintendo pokazało Wii U, a Microsoft już pracuje nad nowym Xboksem, to Sony także szykuje nową generację Playstation. Nic bardziej mylnego.
Dobrze, że Playstation Network także jest 'dostatecznie zaawansowane'

Dobrze, że Playstation Network także jest „dostatecznie zaawansowane”

Jack Tretton, szef amerykańskiego oddziału Playstation, w wywiadzie dla Forbesa tłumaczy, że Sony nie musi na razie wprowadzać czwartej już generacji swojej konsoli Playstation, ponieważ obecna generacja jest dostatecznie zaawansowana, aby walczyć o rynek z konkurencją. Pojawienie się na rynku Nintendo Wii U nie zrobiło zbyt wielkiego wrażenia na szefostwie Sony, które w ten sposób podsumowuje debiut nowej konsoli Nintendo – Jeśli szukasz multimedialnego urządzenia do rozrywki, grania w high definition, to od nas dostałeś to już w 2006 roku. Z technologicznego punktu widzenia, nie sądzę, aby można było w tej chwili dostarczyć lepszy sprzęt od tego, co my oferujemy.

Sony ma zamiar przez najbliższy czas skupić się przede wszystkim na konsoli Playstation 3 oraz nowej, przenośnej konsoli – PS Vita.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.