Samsung nie będzie miał wglądu do iPhone’a 5 i iPada 3

Sędzia pracujący nad sporem patentowym Apple kontra Samsung odrzucił prośbę koreańskiego giganta, który domagał się wglądu do iPada 3 i iPhone'a 5.
Piaskownica?

Piaskownica?

Sędzia przyznał rację Samsungowi w tym, że przyszłe urządzenia Samsunga powinny być porównywane z przyszłymi urządzeniami Apple’a, ale na wgląd do prototypów nie pozwolił. –

Samsung ma rację w tym, że, na przykład, klienci z pewnością nie pomylą urządzeń Samsunga z iPadem 2 i iPhone’em 4, gdyż wejdą do sprzedaży, gdy te będą już stare i przecenione. Z pewnością nie wylądują na takiej samej półce, więc nie ma możliwości pomyłki, co utrzymuje Apple — oświadcza sędzia.

Dla przypomnienia: Samsung domagał się wglądu do iPhone’a 5 lub 4S oraz iPada 3, by sprawdzić, czy owe produkty nie naruszają własności intelektualnej należącej do Samsunga a także upewnić się, że nie kopiują żadnych rozwiązań Apple’a, co ten Samsungowi zarzuca.

2
Źródło: Mac Rumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.