Sony zaprezentuje PlayStation 4 w 2012 roku?

Nintendo wprowadzi na rynek nowa konsolę Wii U lada moment, a konkretniej już w przyszłym roku. Co na to Sony i Microsoft? PlayStation 4 ma ponoć zostać pokazane już w 2012 roku!
Jakie będzie PlayStation 4? Na razie tylko artyści pokazują nam fajne teorie

Jakie będzie PlayStation 4? Na razie tylko artyści pokazują nam fajne teorie

Jeden z „czołowych deweloperów”, który życzy sobie pozostać anonimowy, przepowiada prezentację PS4 już na 2012 rok. Warto pamiętać, że zaprezentowanie nowego urządzenia nie oznacza rynkowej premiery: PlayStation 3 zostało zademonstrowane rok przed datą wejścia do sprzedaży.

Michael Patcher z Wedbush Securitites uważa jednak, że konsole nie pojawią się przed 2014 roku i nie zostaną zademonstrowane przed 2013 rokiem. Jak argumentuje, Wii U nie wywołuje żadnej presji, bo to ono nadrabia zaległości, a reszta graczy chce najpierw sprawdzić, czy integracja tabletu z konsolą, zaprezentowana przez Nintendo, ma sens.

Z kolei David Cole z DFC Intelligence uważa, że PlayStation 3 jest teraz głównym priorytetem dla Sony, a przedwczesne zaprezentowanie PS4, może oznaczać duże straty finansowe, bowiem obecna konsola wciąż ma olbrzymi potencjał jeśli chodzi o możliwości zarabiania pieniędzy.

2
Źródło: IndustryGamers
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.