Wybuch w fabryce Intela. Są ofiary

W jednej z fabryk Intela w stanie Arizona, w dniu wczorajszym nastąpiła eksplozja. Siedmiu pracowników zostało rannych, ale żadnemu nie zagraża utrata życia.
Fab 32 - nieopodal tej fabryki doszło do wybuchu

Fab 32 – nieopodal tej fabryki doszło do wybuchu

W jednym z pokojów, w których przerabia się chemikalia, doszło do eksplozji. A chwili wybuchu, w pokoju znajdowały się cztery osoby, ale na szczęście wszystkie cztery przeżyły. Jeden z pracowników w stanie ciężkim, ale niezagrażającym życiu został przewieziony do szpitala. Pozostała trójka z niegroźnymi obrażaniami także trafiła do szpitali. Lekko ranne zostały także trzy osoby, znajdujące się w chwili wybuchu w niedalekiej odległości od pokoju. Do wybuchu doszło w fabryce Fab 22, w Chandler w stanie Arizona. Niedaleko tej fabryki znajduje się Fab 32, gdzie wkrótce rozpocznie się produkcja nowych układów w 22-nanometrowej technologii. Przedstawiciele Intela poinformowali, że żadne chemiczne substancje nie wydostały się z fabryki.

Niedawno w Chinach, także doszło do wybuchu w fabryce Foxconna, w której zginęły trzy osoby.

4
Źródło: SlashGear
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.