(UPDATE) Wytatuowała sobie profile 152 znajomych z Facebooka

Niektórzy nie mogą rozstać się z Facebookiem. Chociaż wystarczyłoby nosić przy sobie smartfon, to tej kobiecie potrzebne było coś więcej.
Tatuaż ze znajomych z Facebooka

Tatuaż ze znajomych z Facebooka

Poszła więc do studia tatuażu i wytatuowała sobie całą rękę profilowymi zdjęciami swoich wszystkich 152 znajomych. Cóż, lepsze to, niż zginąć z powodu zdjęcia na Facebooka – przeczytaj o plankingu i jego tragicznych skutkach w Australii. Jesteśmy tylko ciekawi, czy kobieta faktycznie znała wszystkich swoich znajomych na tyle dobrze, by do końca życia nosić ich „przy sobie”. Nie znamy także dalszych planów kobiety, jeśli jej grupa znajomych się powiększy… Mamy natomiast dla was filmik:

Aktualizacja:

Wygląda na to, że wytatuowane 152 zdjęcia na ramieniu kobiety to tylko akcja marketingowa jednej z holenderskich firm, zajmujących się naklejaniem „znajomych z facebooka” na różne przedmioty, jak kubki, torby czy kalendarze. W rozmowie z jedną z holenderskich gazet, artystka wykonująca „tatuaż” przyznała, że to tylko henna, która zejdzie po kilku dniach. Cóż, kamień spadł nam z serca…

0
Źródło: Buzzfeed
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.