Znamy datę premiery Windows 8!

Naturalna kolei rzeczy musi być utrzymana - najpierw Euro 2012, a dopiero potem premiera systemu operacyjnego Windows 8.
Tablety, notebooki i desktopy z Windows 8 zadebiutują na jesieni 2012 roku

Tablety, notebooki i desktopy z Windows 8 zadebiutują na jesieni 2012 roku

Według najświeższych informacji, nowy system operacyjny Microsoftu ma bowiem zadebiutować na jesieni 2012 roku. Wiceprezydent Microsoftu,

Dan’l

Lewin, podczas swojego przemówienia w kampusie firmy z Redmond uchylił rąbka tajemnicy, sugerując, że Windows 8 trafi na rynek w rok po pojawieniu się pierwszej wersji beta tego systemu. Ta natomiast, według dotychczasowego rozkładu ma ukazać się na jesieni 2011 roku.

Lewin powiedział jeszcze jedną ciekawą rzecz, zapytany o powód tak dużej zwłoki Microsoftu w wejściu na rynek tabletów. – Nowy interfejs użytkownika Windows 8 istniał jeszcze przed pojawieniem się iPada. Wiedzieliśmy dokąd zmierzamy, jednak powinniśmy dotrzeć tam wcześniej. Staramy się jednak jak możemy. Zobacz, jak wygląda Windows 8 na wideo!

2
Źródło: WinRumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.