Androidowy tablet Prestigio dedykowany pracy i czytaniu e-booków

Prestigio prezentuje nowy model tabletu MultiPad PMP3084B, który charakteryzuje się dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 8.4", procesorem o taktowaniu 700MHz, bogactwem aplikacji multimedialnych oraz funkcji do zarządzania połączeniami WiFi.
Prestigio MultiPad PMP3084B

Prestigio MultiPad PMP3084B

MultiPad PMP3084B to narzędzie do pracy oraz rozrywki. Urządzenie oferuje zarówno niezbędne aplikacje biurowe kompatybilne z Microsoft Office 2003-2010, jak i dostęp do tysięcy elektronicznych książek w 15 europejskich językach umieszczonych sklepie internetowym http://ebooks.prestigioplaza.com oraz pre-instalowanej muzyki, plików wideo, gier oraz zdjęć.

MultiPad PMP3084B to urządzenie oparte na systemie Android, posiadające właściwe dla tej platformy funkcje, takie jak sensor-g, przydatny podczas zmiany położenia ekranu w poziomie i pionie oraz w czasie gier zręcznościowych. Procesor o mocy 700MHz ma zapewniać stabilną pracę i płynne działanie aplikacji, a całość dopełnia 8,4-calowy wyświetlacz TFT.

3
Źródło: Prestigio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.