Apple, Putin i nagie biusty

Armia Putina będzie wspierać premiera Rosji w wyborach prezydenckich w sposób dość... niespotykany. Dziewczyna, która w najbardziej widowiskowy sposób zedrze z siebie ubranie dla Putina, dostanie iPada 2.
'Rwij dla Putina!'

‚Rwij dla Putina!’

Na portalu Vkontakte.ru (rosyjski lokalny konkurent Facebooka) czytamy o najbardziej zdumiewającej kampanii wyborczej, o jakiej dane nam było słyszeć. Kobieca Armia Putina w filmie promocyjnym zachęca Rosjanki do zdarcia z siebie koszulki dla „przyszłego prezydenta”.

Akcja „rwanie dla Putina” będzie miała miejsce 22 lipca na placu Puszkińskim w centrum Moskwy. To właśnie wtedy piękne panie będą rywalizować o to, która najwspanialej zedrze z siebie koszulkę. Dodatkową motywacją mają być atrakcyjne nagrody, takie jak iPad 2.

22 lipca, zupełnym przypadkiem, zupełnie bez związku z powyższą akcją, to akurat dzień, w którym 80 procent męskiej części redakcji zachoruje. Dział kadr cały czas zastanawia się jakim cudem zwolnienia lekarskie na ten dzień zostały wypełnione z wyprzedzeniem. 20 procent redakcji nie ma ważnego paszportu;-)

Rosja to piękny kraj…

2
Źródło: Gazeta Wyborcza
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.