Avatar Kinect już za tydzień

Microsoft zapowiedział aplikację Avatar Kinect dla Xboksa 360 już kilka miesięcy temu. Od tego czasu... cisza. Jednak według niepotwierdzonych informacji, trafić ma ona do konsol za darmo już w najbliższy wtorek.
Avatar Kinect (źródło: Neowin.net)

Avatar Kinect (źródło: Neowin.net)

26 lipca (data niepotwierdzona) użytkownicy konsoli Xbox 360 z kontrolerami Kinect będą mogli porozumiewać się w nowy sposób. Dzięki jego sensorom nasze awatary będą zachowywać się w wirtualnych pokojach rozmów dokładnie tak samo, jak my. Śledzone będą zarówno ruchy ciała, jak i mimika twarzy. Ot, darmowa ciekawostka dla osób, które nie chcą pokazywać siebie w wideorozmowie z różnych względów, a zarazem chcą czegoś więcej niż zwykły czat lub telefon.

Tymczasem wiadomo już na sto procent, że nasze Xboksy wkrótce poproszą o pobranie aktualizacji systemu, która, niestety, nie wniesie nic nowego. Ma ona przygotować konsolę do kolejnej, dużo większej aktualizacji, która ma wnieść dużo zmian i nowych funkcji.

1
Źródło: WinRumors
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.