Dyrektor Facebooka korzysta z Google+

Niedawno odnaleziony profil Zuckerberga na Google+ poruszył internetowe media. Wszyscy jednak myśleli, że to fałszywka. A sam dyrektor Facebooka? Wyraził wielkie zdziwienie tym, że ludzie nie wierzą, że używa konta Google.
Mark Zuckerberg na Google+

Mark Zuckerberg na Google+

Mark Zuckerberg testuje konkurencję. Buduje Kręgi swoich współpracowników facebookowych. I wydaje się dobrze przy tym bawić. Wiele osób wątpiło jednak, że to prawdziwy Zuckerberg. Tymczasem dyrektor Facebooka nie rozumie tej niewiary. –

Czemu ludzie są tak zdziwieni posiadanym przeze mnie Kontem Google? — czytamy w SMS-ie od „Zucka” do jednego ze swoich kolegów.

Faktycznie, skąd te wątpliwości? Po Sieci krąży plotka, że dyrekcja Google’a testuje Facebooka pod wymyślonymi pseudonimami, nie zdradzając swojej tożsamości. Najwyraźniej Zuckerberga podejrzewano o podobne „szpiegowskie” działania. Młody miliarder tymczasem wzrusza ramionami i dalej klika po Google+, zwyczajnie dobrze się bawiąc.

2
Źródło: TechCrunch
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.