Face Switch robi furorę na polskim App Storze

Face Swich to nowa aplikacja zaprojektowana na iPhone'a przez interaktywnych speców Internet Designers oraz Code Hero. Aplikacja powstała z myślą o iPhone, ale wkrótce posiadacze iPadów także będą mogli się nią cieszyć. Jej polska premiera dopiero za nami, a już aplikacja wzbudziła niemałe zainteresowanie na rodzimym rynku.

Zaraz po premierze (21.06.2011) aplikacja została wyróżniona przez Apple jako New and Noteworthy, na dzień dzisiejszy znajduje się już na pierwszym miejscu Top 10 w kategorii free apps oraz fotografia w polskim AppStorze. Główną zaletą aplikacji jest wykorzystanie naturalnego ruchu wymazywania, który wszyscy dobrze znamy z zaparowanych szyb samochodu czy luster. Wybieramy dwa zdjęcia, które rozmazując, łączymy w jedno całkiem nowe i unikalne. Możemy w ten sposób połączyć dwie dowolne twarze w jedną uzyskując bardzo realistyczne oraz zabawne efekty.

Pracę z programem znacznie ułatwia automatyczne rozpoznawanie oczu na zdjęciu, bez znaczenia czy jest ono zaczerpnięte z folderu użytkownika, zrobione aparatem czy wybrane z galerii aplikacji, w której znajdziemy zdjęcia dające rozbrajające efekty w połączeniu z innymi.

Z okazji premiery Face Switch w Polsce, pełna wersja aplikacji dostępna jest całkowicie za darmo w App Store tylko do 11 lipca! Regularna cena to 1,99$.

2
Źródło: Face Switch
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.