Gears of War 3 w rękach piratów z winy… Microsoftu?

Do Internetu wyciekła wersja rozwojowa superprodukcji przeznaczonej na konsole Xbox 360. I wygląda na to, że za wyciek Gears of War 3 na torrenty odpowiedzialny jest sam Microsoft.
Gears of War 3

Gears of War 3

Jeżeli te informacje są prawdziwe, „dzieło życia” studia Epic Games w wersji beta wypłynęło prosto z usługi Xbox Codify. Innymi słowy, wczesna wersja Gears of War 3 trafiła do rąk piratów prawdopodobnie z winy Microsoftu. Folder „/GOW3/GEARS-OF-WAR-3-CONFIDENTIAL/” był ponoć dostępny publicznie, bez żadnych zabezpieczeń.

Xbox Codify nie należy bezpośrednio od Microsoftu, świadczy jednak dla tej firmy usługi hostingowe. Na razie więc nie wiadomo, czy to pracownicy giganta z Redmond popełnili błąd, czy też firma hostingowa.

Microsoft jest wydawcą Gears of War 3. Twórcą jest uznane studio Epic Games. Które z uwagi na wyciek ma teraz nie lada problem.

2
Źródło: Neowin.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.